Artykuły

Paweł Pałasz PIOSENKA POPULARNA JAKO MATERIAŁ DYDAKTYCZNY

Piosenka jako materiał dydaktyczny wykorzystywana jest w dydaktyce języków obcych od dawna. Jak zauważa Komorowska, piosenkę stosuje się najczęściej przy nauczaniu dzieci (Komorowska 2005, s. 37). Dzieje się tak głównie dlatego, że utwory muzyczne, zwłaszcza te zaśpiewane, podnoszą w dużej mierze atrakcyjność lekcji oraz angażują różne ośrodki percepcji. Ponadto połączenie tekstu z linią melodyczną ułatwia w znacznej mierze jego trwałe zapamiętywanie.

Czytaj więcej: Paweł Pałasz PIOSENKA POPULARNA JAKO MATERIAŁ DYDAKTYCZNY

Oferta nauczania

Nauczanie indywidualne: Lekcje 55 minut       Cena za lekcję 50zł.     Nauczanie grupowe: Lekcje 55 min     Grupy do 4 osób

Angielski OK!

Zapraszamy mieszkańców

gmin Stare Babice, Izabelin,  Leszno, Ożarów Mazowieckie, Warszawa: Wola, Bemowo, Bielany oraz oczywiście  Zielonek

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego, nauczycieli i tych , którzy trafili na tę stronę przypadkowo. Dla każdego coś miłego. Tym, którzy chcą się nauczyć języka angielskiego polecam swoje usługi, nauczycielom – wymianę doświadczeń, a pozostałym jakiś dowcip angielski.

Czytaj więcej
 

Informacje o mnie

Nazywam się Marek Szczerek. Tanio, solidnie, a przede wszystkim skutecznie nauczę języka angielskiego ( w tym akcentu i poprawnej wymowy ) każdego, kto zechce udoskonalić swoją znajomość, bądź taką umiejętność nabyć i nauczyć się języka od podstaw. Udowodnię, że nauka może być lekka, łatwa, a także przyjemna. Dysponuję własnymi materiałami. Możliwa jest także nauka na materiałach wybranych przez Państwa.

Nauczanie języka angielskiego to moja pasja. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Jestem nauczycielem szkoły podstawowej i gimnazjum i mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkoły podstawowej oraz gimnazjalnym. Uczę już od roku 1990 i mam wielu zadowolonych klientów. Udzielam korepetycji na każdym poziomie i dla osób w każdym wieku.

Posiadam zaświadczenie o zaawansowanej znajomości języka angielskiego wydane w 1995 roku przez Uniwersytet w Cambridge.

Kontakt

+48 722 707 707
ulica Osiedlowa 50c
Zielonki gmina Stare Babice
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Numer konta bankowego 14 1160 2202 0000 0003 2371 1765